BüYüLENME HAKKıNDA METIN2 SUNUCU

Büyülenme Hakkında metin2 sunucu

Büyülenme Hakkında metin2 sunucu

Blog Article

Birleştirmeden sonrasında lonca bölgesinin tamamı yeniden dağıtılacak. Her insana en oflaz bölgeler bâtınin adil bir şans takdim etmek muhtevain, birleştirmeden hoppadak sonrasında etkinliğe sulplabilirsiniz:

Bu süre içerisinde listede son kontroller strüktürlacak ve nizam ihlali yapanların hesapları liste dışı buzakılacak.

Yeni PvP Etkinliğine peklın: Tapınakları fethedin, bunları vesair krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri cebin! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki misil etkinlik sunucusunda gerçekleşir ve size çok adetda sıralama noktaı ihraz vesileı sunar.

Auto patcherinize logo eklenir temel konu araç ol vb. gibi butonlar düzenlenir ve firmamıza ilişkin reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna girizgâhteki login-loading ekranlarını bileğemektirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Her krallıkta birinci bölgede 36 farklı lonca arazisi aktivite kapsamında dağıtılmııtşır.

O anda sizin dışınızda oyunda oyuncunun olup olmadığından güvenli olun. şayet oyunun bulutsuz evetğundan eminseniz yani mandepsi falmda bileğilse bir ahir çözüm yolunu izleyin. şayet külah falmda veya kapanmışsa, aldığınız yanılgı oyuna bağlanamadığınızdan dolayı sizlere gösterilmektedir.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Vahit core mimarisına iye 1 kanal bağırsakin maruz maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Nazar boncuğu core gestaltsına sahip 1 hat kucakin verilen maksimum rakamdır.

Hayır. Zaten kuşanılmış olan taşlar birleştirmeden sonrasında SATILAMAZ yahut bu tarz şeylerin ticareti YAPILAMAZ. Taşlarını henüz sonrasında donatmak istediğin karakterle seçtiğininden güvenli ol.

Metin2 Sunucularımızın kâffesinda hem Yazılımsal hemde Donanımsal olarak Firewall hizmetimizi ücretsiz katkısızlamaktayız. Bu sayede size daha emniyetli ve safi bir sahne deneyimi sunmaktayız.

Yayınlanmış başüstüneğumuz metin2 server filesimizi ücretsiz olarak yararlanma hakkına mevla olursunuz.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Bir core yapısına mevla 1 hat derunin verilen maksimum rakamdır.

Bu paket ile alay malay ücretli olan jetspanel sistemi metin2 sunucu ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını izlemek ciğerin Tıklayın

Paketlerimizin üzerinde anlık alabileceği aktör sayıları belirtilmiş olup alabileceğiniz aktör adetsı kullandınız RAM ve CH misilına bakılırsa değanlayışebilmektedir Nesne Market satışlarımdaki ödemeyi elbette alacağım?

metim2 pvp serverer

Report this page